Wizyty
Dziś: 11Wszystkie: 3034
stat4u


Przedstawiona oferta na stronach nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczecia rokowan (zgodnie z art. 71 k.c.).

RegulaminSklep Internetowy - HD Home Decor

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma HD Home Decor
  ul. Łowiecka 99/11
       64-100 Leszno
       tel: 694099039
  www.hdleszno.website.pl
 1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,
  - e-mail: hdleszno@onet.pl
  - telefonicznie 694099039
 2. Zamówienia można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 18.00 i w soboty od 9.00-13.00.
 1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00 i w soboty będą realizowane następnego dnia roboczego oprócz niedziel i świąt.
 2. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 3. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 4. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 6. Firma HD Home Decor zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
 7. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 8. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
 9. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
 10. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT) oraz niezbędne dokumenty. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie emailem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy na adres bolusynet@onet.pl
 11. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  - przy odbiorze przesyłki,
  - przelewem (przedpłatą), (przy pierwszym zamówieniu obowiązuje przedpłata na konto).
 12. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu 694099039 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.
 13. Podczas dokonywania przedpłaty:
  - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
  Przemysław Nowak ING,
  nr rachunku: 88 1050 1520 1000 0090 6762 3554.

  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło "Zamówienie internetowe".
  - Po dokonaniu wpłaty należy emailem przesłać potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego).
  - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie i otrzymania faksem potwierdzenia wpłaty na konto  firmy HD Home Decor
 14. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
 15. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 16. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 694099039.
 17. Firma HD Home Decor zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 18. Przedstawiona oferta na stronach nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).